EkonomiKütüphane

FAZLA MERMİ YAKMAK SİZİ HAYATTA TUTMAYA BİLİR -NAZMİ YILMAZ

FAZLA MERMİ YAKMAK SİZİ HAYATTA TUTMAYA BİLİR

Finans piyasaların da kısa vadeciyseniz her zaman 1+1 = ? İki yapmaz. Finans matematiği çok farklıdır. Çok esnek ve dinamik yapısı vardır. Bundan dolayı işlem açmadan kar al ve stop seviyelerini doğru belirlemelisiniz. Beklenen 2 nin olması için oldukça uzun süre geçmesi gerekebilir. Ancak 2 nin gerçekleşmesi durumunda yatırımınızın boyutuna bağlı olarak muazzam para kazanabilirsiniz. İşte bunun için orta/uzun vadeli bir sistem ile yatırım yapmanızı tavsiye ediyorum. Vur kaç da bir sistem ama vurma şansınız ne kadar kuvvetli ise vurulma şansınız da o derece kuvvetlidir. Orta uzun vade de vurulabilirsiniz ama bu piyasalarda yok olma şansınız minimum düzeyde olur yani sadece yaralanırsınız.

Avının hedefe gelmesini sabırla bekleyen bir sniper gibi olmalısınız. Elinizdeki makineli tüfek ile Çok sayıda ateş etmektense tek bir atış ile çok fazla kurşun harcamadan bir yada iki atış ile hedefinizi vurursunuz.

YAZAN: Nazmi Yılmaz

Nazmi Yılmaz İletişim: Twitter ,,,, Facebook

Burada Yer Alan Bilgiler Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir Eğitim Ve Bilgi Amaçlıdır Her Yatırımcı Kendi Yatırımından Sorumludur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu