Ekonomi

Borsada Alırken Kazanmak Nazmi YILMAZ

ALIRKEN KAZANMAK

Hemen herkes şikayet edip bir suçlu arıyor. Ancak asıl suçlu bir hisseyi temel ve teknik açıdan analiz etmeden alış için en uygun seviyeyi belirlemeden ara seviyelerden alış yapanlar suçlu…………. yani biiizzzz…..

Borsa düşmüş …………..düşecek tabi….düşmese nasıl para kazanılacak ………..

Peki nasıl para kazanacağız ?

Öncelikle Ahmet’in, Mehmet’in peşine düşeceğimize bir hisseyi nasıl analiz etmeliyiz tarafına odaklanıp düzenli kar eden satışlarını artıran , maliyetlerini azaltan , yatırım yapan , elindeki mevcut maddi duran varlıklarını verimli kullanan şirketleri belirleyip,, teknik olarak alım için uygun seviyelere geldiğinde hedef ve stop belirledikten sonra işleme girmek ve sabır göstermek lazım…………..

Yoksa bunları bilmeyenler için borsa sadece bir kumar yerinden öteye gitmez……..

Borsada para kazanmak aslında çok zor değil borsada para kazanan varsa bende kazanırım diyerek oyunun kurallarını öğrenip, kendi karakterinize ve sermaye miktarınıza göre işlem planı oluşturduktan sonra bu plana sadık kalıp işleme girin………

Orta / Uzun vade de bakın nasıl para kazanacaksınız………

Ama önce bilgi eksikliğinizi gidermeye bakın………..yoksa günlük % 3 yada %5 hedefleyerek günlük al satla para kazanamazsınız……….Birkaç işlemde para kazansanız bile sadece bir işlemde terse kalmanız durumuzda hem paranızı hem sermayenizi kaybedersiniz……..önce öğrenin………alım zamanı alın satım zamanı satın…….Öğrenin….

Siz Size Yetersiniz Kimseye İhtiyacınız Yok Ama Oyunun Kuralını Öğrenin……..

YAZAN: Nazmi Yılmaz

Nazmi Yılmaz İletişim: Twitter ,,,, Facebook

Burada Yer Alan Bilgiler Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir Eğitim Ve Bilgi Amaçlıdır Her Yatırımcı Kendi Yatırımından Sorumludur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu